Корзина
164 отзыва
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Розчини буферні від ТОВ НСФ ОТАВА

Розчини буферні від ТОВ НСФ ОТАВА

Буферні розчини завжди пригодяться для людей, котрі використовують рН/ОВП-метри. Прилади та їх комплектуючі необхідно праильно зберігати та проводити регулярне калібрування. Для цього потрібно икористоувати буферний розчин з відповідним рівнем рН.

Буферний розчин та його застосування

Інтернет магазини, які продають високоточні вимірювальні прилади, зокрема аналізатори води, пропонують також купити буферний розчин, котрий необхідний для їх нормальної роботи. Він необхідний для зберігання розхідних матеріалів (електродів), для промивання їх після використання, а також для калібрування приладів, що повинне проводитися регулярно (мінімум один раз у місяць, а то й частіше, якщо пристрій інтенсивно експлуатується). В залежності від виду вимірювача, буфер використовується різний. Тому слід уважно вивчати інструкцію до приладів та поради виробників.

Розчин для рН/ОВП-електродів рН-метра і не тільки

Для контролю за якістю питної води, для вивчення різноманітних рідин використовують різноманітні аналізатори – оксиметри, рН-метри, тести на хлор, кондуктометри, контролери, ОПВ-метри, фотоколориметри, солеміри. В кожному з них використовується відповідний електрод та електроліт.

Буферним розчином називають водний розчин, який у своєму складі містить певні хімічні сполуки. Ці речовини не дають рівню рН суттєво змінитися, коли в рідину вводять невелику кількість кислоти або ж основи. Буфер має здатність утримувати сталу концентрацію іонів водню навіть при розбавлянні. А ще ним вважають розчин, здатний зберігати сталі параметри при незначних системних змінах. Компоненти, які входять, наприклад, до складу електроліта для оксиметра, перебувають у стані хімічної рівноваги, тому уся буферна система може залишатися незмінною.

Буферний розчин та його складові

Щоб бути буферним, розчин повинен складатися з двох компонентів. Перший з них покликаний не дати концентрації іонів Н+ зменшитися, а інший – збільшитися. При цьому обидві складові не повинні нейтралізувати одна одну.

Сьогодні можна замовити з доставкою зовсім недорого декілька видів буферів, які відрізняються по складу. Найпоширенішими компонентами є:

  • сіль багатоосновної кислоти;
  • слабка кислота та її сіль, що утворилася під дією сильної основи;
  • гліцин або луг вкупі з слабкою або сильною кислотою;
  • слабка основа та її сіль, яка виникла завдяки дії сильної кислоти.

При роботі з вимірювальним приладом, слід враховувати, що буфер має обмежену здатність підтримувати сталий рівень рН. Коли цю межу подолано, рН буферу стрімко змінюється. Показник, який позначає кількість іонів ОН- або Н+, необхідних для зміни рівня рН на одиницю, називають ємністю.

Буферні розчини, що їх пропонує Україна, мають різні рівні рН, тому використовуються для різних приладів. Для полегшення користування ними введено кольорову диференціацію.

Буферні розчини від ТОВ НСФ ОТАВА

ТОВ НСФ ОТАВА пропонує оптом та вроздріб високоякісні буферні розчини, які обходяться зовсім дешево та мають багатофункціональне призначення. В її асортименті знаходяться буфери, що ідеально підходять для сухого зберігання електродів з рідким електролітом, а також є продукт, що дозволяє зберігати комбіновані чи гелеві розхідні матеріали у мокрому стані. Багато виробників рекомендують використовувати буфер OSS 3-4 М KCl. ТОВ НСФ ОТАВА пропонує власний розчин для рН/ОВП-електродів рН-метра, котрий дозволить суттєво продовжити термін служби самого електрода, зберегти короткий час відгуку та забезпечити завжди надійну роботу усього приладу.

Буфер OBS зі значеннями рН 4,01, 7,01 та 10,01 від ТОВ НСФ ОТАВА просто необхідні для калібрування різноманітних аналізаторів води. рН-метр рекомендовано налаштовувати досить часто (частота вказується в інструкції) з метою уникнення похибок вимірювання. Перший розчин OBS-4прозорий та має червоний відтінок, його рН при температурі 25 С становить 4,01+-0,01. Другий буфер OBS-7 також прозорий, але із зеленкуватим відтінком. Його рН при температурі 25 С дорівнює 7,01+-0,01. Третій розчин OBS-10 відрізняється приємним синім кольором, прозорістю та рівнем рН 4,01+-0,01 при температурі 25 С.

Особливості використання буферних розчинів

Київ, Львів, Харків та інші міста України мають потребу у точних вимірювальних приладах. Для забезпечення надійної їх роботи потрібно використовувати буферний розчин правильно. Наприклад, перед кожним зануренням електродів у різні рідини для визначення їх характеристик, варто промити їх буфером – для отримання більш точного показника. Коли електрод не використовується, то його зберігають у вологому стані в захисному ковпачку, куди вкладається шматок губки, змоченої у розчин.

Якщо купити буферний розчин для калібрування, то слід пам’ятати, що рідина, яку використали, назад у ємність не зливається оскільки це забруднить увесь буфер та вплине на точність майбутніх показів приладу.

Використовуючи якісні буфери, можна не хвилюватися про справність, точність та надійність свого аналізатора води, професійного чи кишенькового побутового.

Другие статьи