Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Які даталогери, контролери, індикатори можна купити в маркеті SIMVOLT

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує українському споживачеві найширший вибір вимірювальних професійних приладів. Висока точність показів, швидкодія, надійність приладів, компактність, простота у застосуванні та невисока ціна – ось їхні переваги.

Професійні прилади можуть застосовуватися як у лабораторних дослідженнях, так і в польових умовах.

Які даталогери можна купити в маркеті SIMVOLT

Даталогер (логер, реєстратор)– це пристрій, який дозволяє отримати надзвичайно точні дані та записати їх. На вітрині маркету вимірювальної техніки представлені прилади для моніторингу температури, вологості, освітлення, вуглекислого газу. Наприклад, термометр-даталогер Tenmars TM-747DU чотириканальний контактної дії дає можливість підключення чотирьох термопар різних типів. Отриманні дані цифровий прилад передає через USB кабель на комп’ютер для подальшого аналізу. Монітор-даталогер AZ-7798 дозволяє визначити в повітрі рівень вуглекислого газу, температуру, вологість. Також пристрій подає звуковий сигнал при незадовільній якості повітря у приміщенні, а дані передаються на комп’ютер. Люксметр-даталогер Tenmars TM-203 призначений для вимірювання освітлення у приміщеннях різного призначення – виробничих, офісних, закладах громадського харчування, навчальних центрах, книгосховищах, лікарнях. Пірометр-реєстратор FLUS IR-866U призначений для безконтактного вимірювання температури різних поверхонь.

Контролери та їх різноманітність

Контролером називають прилад, за допомогою якого можна контролювати певний процес чи їхню сукупність, стан речовини, системи. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує широкий вибір професійного приладдя від кращих виробників світу з гарантією. Тайванський виробник Ezodo пропонує контролери для аналізу води. Модель Ezodo 4801 є цифровим контролером рівня рН та одночасно градусником із можливістю вимірювання термометри за шкалою Цельсія та Фаренгейта. Прилад має LED дисплей із підсвічуванням. Пристрій Ezodo 4802 є цифровим ОВП контролером із LED дисплеєм та можливістю виміряння температури в градусах по Фаренгейту та Цельсію.

Окрім контролерів-аналізаторів води, Ezodo випускає багатофункціональні пристрої. Наприклад, модель СТН-370 є одночасно контролером рівня вуглекислого газу, температури та вологості. Ezodo СТН-370 має два реле, а зібрані дані надходять на монітор. Контролери є частиною систем антизатоплення, автоматизованих систем для сушіння деревини тощо. В маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT можна придбати також комплектуючі до контролерів, такі як захисні екрани, електроди, буферні розчини для калібрування та зберігання розхідних матеріалів.

Індикатори від SIMVOLT: коли якість вища, ніж ціна

Індикатор – це прилад, за допомогою якого здійснюють індикацію зміни котрогось параметра контрольованого процесу чи або стану об'єкта у зручній для візуального сприйняття формі. Деякі пристрої оснащують звуковим сигналом. В інтернет-магазин SIMVOLT представлені професійні прилади, які мають широку сферу застосування. Наприклад, десятиканальний індикатор температури Ezodo ATS2000 має багатофункціональні режими, рідкокристалічний дисплей із під світкою, можливість окремого програмування для кожного каналу. Шкала вимірювання може бути як в градусах Цельсія, так і в градусах Фаренгейта. Маркет SIMVOLT пропонує також купити прилад EZODO 4805ORP, який є ОВП-індикатором з виносним електродом, термометром та рН-метром. Це компактне обладнання у пластиковому корпусі із LED дисплеєм, оснащеним підсвічуванням. Модель EZODO 4805Cond з виносним електродом є індикатором, кондуктометром, термометром (вимірювання ведеться в градусах Цельсія і Фаренгейта).

Усі прилади, представлені на вітринах інтернет-магазину SIMVOLT відповідають світовим стандартам якості та мають офіційну гарантію від виробника. Найнижча ціна в Україні зумовлена тим, що маркет є офіційним представником багатьох брендів на ексклюзивних умовах. А ще тим, що дотримується розумної цінової політики, пропонуючи споживачеві конкурентоспроможну вартість та найвищу якість.

Даталогери, індикатори, контролери можна купити у будь-який час та з доставкою у всі регіони України. Не потрібно їхати в Київ, Львів, Харків, Одесу чи інше велике місто, інтернет магазин доставить товар кур’єрською службою в найкоротший термін.

Другие статьи