Корзина
164 отзыва
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Walcom та вимірювальні прилади, які можна купити в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT

Walcom та вимірювальні прилади, які можна купити в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT

На українському ринку контрольно-вимірювальної техніки для професійного використання добре відомий бренд Walcom. Ця торгова марка належить виробничій компанії з Італії Walmec, яка може похвалитися більш ніж сімдесятилітньою історією.

Італійська марка постійно знаходиться у творчому пошуку, намагаючись максимально забезпечити споживачів якісною продукцією. Тому прилади Walcom відрізняються точністю, надійністю, довговічністю, ефективністю, компактністю, практичністю та сучасним дизайном. Усі продукти компанії сертифіковані згідно міжнародних стандартів якості.

Асортимент Walcom

Значну долю продукції займає обладнання для малярних робіт та різного роду вимірювачі, які використовуються у промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших сферах економіки. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує українським споживачам приладдя для вимірювання та аналізу:

  • вологи;
  • вібрації та сили акустики;
  • освітлення;
  • якості ювелірної сировини;
  • температури;
  • твердості;
  • швидкості повітря;
  • якості води.

Під брендом Walcom випускаються рефрактометри, далекоміри, товщиноміри, ювелірні тестери, вологоміри. Це точні професійні пристрої, як стаціонарні лабораторні, так і портативні кишенькові.

Купити аналізатори води від Walcom

Вода – не лише найпоширеніший мінерал на планеті, це основа життя на ній. Звісно, вона повинна мати певні параметри прозорості, рН, вмісту розчинних солей і т.д. Тому Walcom випускає широку лінійку аналізаторів води. Фотоколориметр SP-1 – це портативний прилад, принцип роботи котрого ґрунтується на колометриці із застосуванням спеціальних реактивів. Пристрій має високий ступінь автоматизації, високу швидкодію, може працювати на п’яти різних довжинах хвиль. Фотометр Walcom SP-1 має вмонтоване програмне забезпечення, може визначати 27 параметрів води і є легким в користуванні навіть особами без спеціальної освіти.

Широко використовується більш доступний по ціні прилад WALCOM SD-9011B. Це портативний фотометр, призначений для аналізу вмісту розчинених у воді речовин. Компактний, простий у використанні, із зручним великим рідкокристалічним дисплеєм. WALCOM SD-9011B може застосовуватися на електростанціях, в системі водопроводу та очистки води, в харчовій промисловості, фармакології, косметології, природоохоронній галузі.

Купити професійні рефрактометри в маркеті SIMVOLT

Купити рефрактометр просто необхідно, адже це цифровий оптичний пристрій, за допомогою якого визначають чистоту рідини, концентрацію однієї речовини, розчиненої в іншій. Рефрактометри WALCOM використовують для аналізу як харчових речовин, так і технічних.

Рефрактометр WALCOM REF 106/116 призначений для аналізу висококонцентрованих речовин із вмістом цукру – сиропів, патоки, меду. Пристрій дозволяє визначити вміст цукру та води, кут заломлення Боме. Прилад компактний, портативний, простий у застосуванні. Для визначення вмісту цукру у рідинах (соках, вині), ягодах та фруктах, медові підійде також модель REF 103/113.

Для визначення концентрації солі у речовині підійде рефрактометр WALCOM REF 203/213недорогий, надзвичайно точний, із вбудованою системою автокомпенсації температури в межах від 10 до 30 °С. Для медичних установ варто купити рефрактометр моделі REF 312, за допомогою якого можна визначити показник заломлення, питому густину білка сироватки, плазми крові, сечі. Виготовляє WALCOM і рефрактометри для визначення точки замерзання рідин (води, антифризів, змивачів скла, розчинників). Для таких цілей підійдуть прилади REF 405/415 та REF 405А.

Купити вологоміри WALCOM в асортименті SIMVOLT

Вологомір – це прилад для вимірювання вологості у різних субстанціях (ґрунті, деревині, зерні, папері, повітрі тощо). Вміст вологи у них має визначальну роль, адже дерев’яні вироби та зерно гірше зберігаються при перевищенні цього показника, втрачають свою властивості, форму, вагу та розмір. Насиченість водою ґрунту та повітря є важливим параметром для сільського господарства, зокрема рослинництва.

В лінійці вологомірів WALCOM є недорогі та портативні прилади із високою швидкодією та точністю замірів. Модель MD-918 дозволяє безконтактним способом визначити вологість виробів із 50 порід дерев, не пошкоджуючи їх поверхню. Для сипучих пиломатеріалів слід використовувати аналізатор вологості WALCOM TK-100W. Модель MD-7825G – ідеальний прилад для вимірювання вологості зерна, зернобобових та бобових культур (всього 36 видів рослин).

Це далеко на повний перелік приладів від WALCOM, їх існує велике різноманіття. Відвідавши віртуальну вітрину інтернет-магазину контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT, ви зможете знайти велику кількість професійних пристроїв, недорогих, високоточних та компактних. Вони пропонуються з офіційною гарантією від виробника та з доставкою по всій території України.

 

Другие статьи