Корзина
164 отзыва
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Продукція Agroline та її особливості

Продукція Agroline та її особливості

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує українському споживачеві сучасні пристрої від датського виробника Supertech Agroline ApS. Марка відома у всьому світі своєю безкомпромісною якістю, активним впровадженням інновацій та відмінним...

Великий практичний досвід, сучасне обладнання та технології, постійний контроль за процесом виробництва роблять продукцію Agroline затребуваною на ринку.

Історія компанії починалася з невеликого сімейного бізнесу, що понад два десятиліття спеціалізувався на розробці та випуску приладів для вимірювання температури і вологості. Постійно зростаючі вимоги до власної продукції заставили компанію вдосконалюватися та розширювати асортимент. Сьогодні Supertech Agroline є одним з кращих виробників вимірювальної техніки для сільськогосподарського сектору економіки. Пристрої із Данії мають сертифікати якості ISO9001 і ATEX і продаються у більш ніж 50 країнах світу.

Вологоміри Agroline у SIMVOLT

Вологомір для зернаце пристрій, за допомогою котрого можна виміряти вміст води у зерновій продукції. Це важливий параметр якості ячменю, пшениці, гречки, льону, кукурудзи, бобових культур, оскільки при перевищені рівня вологи зернята деформуються, збільшуються у вазі, передчасно проростають, зацвітають, втрачають споживчі якості та свою схожість як насіння, зменшується термін зберігання. Тому компаніям, які постійно закуповують сільськогосподарську зернову продукцію необхідно купити вологоміри зерна. Прилади необхідні і самим виробникам зернових культур, щоби контролювати їх якість перед продажем та закладкою на зберігання, обробітком та вживанням у їжу.

Вологомір зерна, ціна на котрий залежить від багатьох факторів, прилад простий у використанні. Продукція Agroline є ще й високоточною та надійною, здатною працювати навіть у польових умовах. Модель AGROLINE FARMPOINT допоможе визначити вміст води у зерні, а також у борошні, манній крупі, іншій харчовій сировині. Пристрій поміщений в ударостійкий корпус із пластику і працює в діапазоні 8-45%.

У тому ж самому діапазоні вимірювань працює вологомір зерна SUPERPOINT. Модель застосовується для проведення експрес-аналізу в лабораторіях та польових умовах. Похибка не перевищує 0,5% в один чи інший бік. Необхідні дані виводяться на дисплей через 10 сек.

Пристрій AGROLINE FARMPRO може виміряти вологість у діапазоні 5…50%. Крім традиційних зернових культур він може працювати із рапсом, сорго, льоном, насінням конюшини, костриці, а також з борошном, макаронними виробами та подібною харчовою сировиною. Похибка резистивних вимірювань становить лише +/- 0,3%. Результати досліджень виводяться на російськомовний дисплей, яким оснащений прилад AGROLINE FARMPRO.

Професійний вологомір AGROLINE SUPERPRO поміщається у протиударний кейс, що робить транспортування приладу зручним та безпечним. Високоточний пристрій має компактні розміри та малу вагу (лише 1,1 кг). Російськомовний дисплей підсвічується, вимірювальна камера комплектована вмонтованими сталевими жорнами та пресом. За допомогою AGROLINE SUPERPRO можна вимірювати вологість зернопродуктів (жито, пшениця, ячмінь), насіння овочів та трав, борошна тощо. Робочий діапазон – вологість в межах 5-50 %.

Інші вологоміри Agroline у маркеті

Окрім вологомірів зерна у маркеті вимірювальної техніки SIMVOLT можна купити вологомір для сіна від датського виробника Supertech Agroline ApS. Наприклад, модель AGROLINE SUPERPRO COMBІ застосовується для дослідження сіна і соломи у силосі, брикетах, валках. Крім вмісту води, який визначається у робочому діапазоні 9-60%, прилад вимірює температуру сировини у градусах Цельсія (діапазон -50…+70). Похибка становить +/-1,5 %. Supertech Agroline ApS має 50 см зонд із нержавіючої сталі, електронний дисплей з підсвічуванням. Визначити вологість сіна за допомогою приладу Agroline можна за декілька секунд.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити недорого будь-які прилади Supertech Agroline ApS (ціна залежить від конкретної моделі та її особливостей). На кожну одиницю продукції розповсюджується гарантія виробника, додається інструкція на зрозумілій мові. Доступна контрольно-вимірювальна техніка для жителів усіх регіонів – купити товар SIMVOLT з доставкою по всій Україні дуже легко та просто. Транспортуванням займається перевірений перевізник згідно прийнятих ним тарифів. Консультанти магазину допоможуть обрати оптимальний прилад, враховуючи потреби клієнта.

Другие статьи