Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Компанія МІС: найкращий досвід – це час

Компанія МІС: найкращий досвід – це час

Тайванська компанія МІС (Meter Industrial Company) зосереджена, головним чином, на виготовленні професійних приладів для вимірювання якості повітря. Увага до техніки саме такого плану пов’язана із тим, що питання якості повітря набуло особливої...

Свої прилади бренд розробляє базуючись на двадцятилітньому досвіді в області конструювання портативних вимірювальних приладів.

Офіс та виробничі потужності компанії знаходяться у центральній частині Тайваню. Незважаючи на те, що МІС займає досить велику територію, компанія планує розвивати та удосконалювати своє виробництво, збільшувати виробничі можливості. У Meter Industrial Company працюють висококваліфіковані інженери, більшість із яких володіє ступенем Магістра. Керівництво бренду робить акцент на якості своєї продукції, адже розуміє, що лише цей показник здатен забезпечити стабільність їхньому та будь-якому іншому концерну.

Сьогодні прилади МІС можна купити і в Україні, а ще недавно торгова марка працювала лише для японських користувачів.

Газоаналізатори формальдегіду від компанії МІС

Формальдегід (СН2О) – це газ, який відрізняється відсутністю кольору та наявністю різкого запаху. СН2О досить токсична речовина так як виникає при окисленні метану або метанолу. Найбільшу небезпеку несе для слизових оболонок людини, органів дихання та шкіри. Щоб попередити ситуації, котрі загрожують людському здоров’ю, необхідно контролювати витоки небезпечних газів. На виробничих об’єктах, де використовується СН2О (формальдегід) установлюють газоаналізатори формальдегіду.

Основним застосуванням для формальдегіду в промисловості є виробництво деревостружкових та деревоволокнистих плит, смол, різноманітних клеїв та лаків, деревообробних речовин. Широкого застосування цей елемент набув і у медичній сфері. Формальдегід використовують при виготовленні антибактеріальних вакцин. В побуті ця речовина виділяється із меблів, будівельних та облицювальних матеріалів, косметичних продуктів. Але варто пам’ятати, що при тривалому впливі на здоров’я людини формальдегід являється досить небезпечним.

Для контролю концентрації формальдегіду в атмосфері також існують аналізатори газів. На дисплеях таких вимірювальних приладів постійно відображаються дані про стан атмосфери. У випадку небезпеки для життя людини (перевищенні норми концентрації) газовий детектор моментально реагує і сповіщає. Детектори витоку газу, формальдегіду зокрема, встановлюються стаціонарно, на стіну та DIN рейку. Існують також і портативні датчики для робіт за межами закритого приміщення.

Купити газові детектори в Україні можна в інтернет маркеті SIMVOLT. Тут представлені такі моделі, як МІС-98170 та МІС-98170R.

Газоаналізатор на формальдегід МІС-98170 та МІС-98170R  – це портативні прилади для контролю якості повітря в закритих приміщеннях, на виробництвах та для побутових потреб.

Другие статьи