Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тестери дорогоцінних каменів

Так як красунь, які бажають прикрасити себе дорогоцінним камінням щодня не стає менше, з людьми, які виробляють штучні дорогоцінні камені і видають їх за природні, ситуація аналогічна. Тому потреба визначити характеристики природних дорогоцінних каменів а також підтвердити їх справжність. Для цього знадобиться купити рефрактометр для дорогоцінного каміння, алмазний тестер і вимірювач каратності.

в виде галереив виде списка

Прилади для оцінки дорогоцінних каменів

Вимірювання ваги дорогоцінного каміння можливе як для закріплених каменів так і для одиничних, з можливість конвертування значення в карати.

Кожен вид дорогоцінного каміння має свій показник заломлення світла. За допомогою рефрактометра каміння визначають показник рефракції і згідно таблиць відбувається ідентифікація каміння. У комплекті з рефрактометром використовується спеціальна імерсійна рідина, яка має високий показник заломлення, для створення оптичного контакту між каменем та робочою поверхнею рефрактометра. Це збільшує діапазон для визначення показника світлозаломлення.

Робота алмазних тестерів основана на характеристиках теплопровідності. Різні камені по різному проводять тепло, це пов’язано з особливостями їх структури. Тестер алмазів реагує на те, як висока температура переміщується скрізь камінь і порівнює отриманий результат з заданим значенням. Якщо алмаз справжній то тестер це виявить та подасть сигнал. Бувають тестери, які замість теплової провідності використовують електричну. Електричні тестери для алмазів точніші, так як багато каменів мають подібні параметри теплопровідності.

Порівняння тестерів алмазних та рефрактометрів дорогоцінного каміння

При виборі гемологічного тестера особливу увагу потрібно звернути на те, чи оснащений тестер дорогоцінного каміння металошукачем, котрий сигналізуватиме, про випадкові дотики датчика до металу виробу, інакше результати випробувань будуть недостовірними.

Портативний тестер діамантів має невеликі розміри, з легкістю поміститься в кишенях ювеліра. З додаткових функцій присутність світлової та звукової індикації, а також можливістю налаштувати чутливість, яка необхідна при дослідженнях. Розмір каміння, яке ідентифікується, повинний бути більшим від 0,02 карата.

І на рефрактометр ювелірний і на детектор дорогоцінного каміння ціна не надто висока, тому ці прилади можуть купити всі ювелірні майстерні, антиквари, та просто цінителі дорогоцінного каміння. Достатньо лише зателефонувати до нашої компанії, або оформити замовлення на сайті.