Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Далекоміри

 

Висока якість та помірна ціна — ось що характеризує далекоміри лазерні, які представлені на сайті SIMVOLT. Цей вимірювальний прилад має кілька назв. Для прикладу лазерна лінійка, електронна рулетка, лазерна рулетка, електронний далекомір. Лазерний вимірювальний пристрій використовують для вимірювання довжин, розмірів та відстаней до об’єктів як в середині так і ззовні приміщень.

в виде галереив виде списка

Лазерні рулетки можуть бути імпульсними та фазовими. Імпульсні далекоміри працюють за рахунок розрахунку часу, який потрібний випущеному імпульсу, щоб досягнути відбиваючої точки і повернутись до приймача. Фазовий далекомір використовує принцип порівняння фаз відправленого та отриманого (відбитого) сигналів. Далекоміри фазові дають більш точні данні про відстань, ніж імпульсні. Характерним є те, що ціна далекоміра фазового нижча від імпульсного.

Застосування та додаткові функції лазерних далекомірів

Для вимірювання необхідно прикласти далекомір одною стороною до місця відліку і натиснути кнопку. Лазерний промінь, який відіб’є протилежна точка вимірювальної відстані, фіксується приладом. Програмне забезпечення пристрою перетворює отримані значення в метри, це значення і відображується на рідкокристалічному екрані, який має підсвітку.

Навіть недорогі далекоміри мають вбудовані програми, які вираховують площі, об’єми, мінімальне та максимальне виміряне значення а також зберігають останні 10 виміряних значень. Коли необхідно визначити точку відстані, що визначається, корисною буде функція безперервного вимірювання. В цьому режимі данні виводяться на екран через кожні півсекунди. Несприятливі погодні умови не чинитимуть перешкод при вимірюванні відстаней електронній рулетці. При поганій погоді, або при занадто високому рівні освітлення поверхні, яка поглинає лазерний промінь, незамінною буде відбиваюча пластина. Така пластина встановлюється в протилежній точці вимірювання.

Діапазон вимірювання далекоміра до 200 метрів, при цьому похибка вимірювання складає при максимальних величинах всього кілька міліметрів.

Найбільш широке застосування лазерна рулетка знайшла у будівельників, архітекторів, меблевиків, дизайнерів, спеціалістів по оздобленню, а також мисливців. Використання лінійки лазерної дозволить значно скоротити терміни та знизити вартість робіт.

Купити лазерну рулетку в інтернет-магазині SIMVOLT

В асортименті лазерних лінійок, особливе місце займає електронний далекомір GS-LMD1500. Від всіх інших він відрізняється широким діапазоном вимірювання до 1500 м (при відсутності перешкод на цій відстані) а також використання напівпровідникового лазера, який безпечний для людського ока.

На лазерні рулетки ціна в Україні в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT найбільш оптимальна. Якщо Ви вирішили лазерну рулетку купити недорого або дешево — зателефонуйте до нас, або оформіть замовлення з доставкою.