Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Осцилографи

В наш час купити цифровий портативний осцилограф недорого дуже просто. Це прилад, який дозволяє спостерігати, записувати та вимірювати, амплітуду напруги сигналу, що подається на вхід, в часі.

Цифрові сучасні електронні осцилографи працюють на основі аналогово-цифрового перетворювача (АЦП), який в системі горизонтального відхилення здійснює вибірку сигналу в дискретних точках певного часового інтервалу та перетворює напругу сигналу, що досліджується, в цих точках в цифрові значення, які називаються елементами вибірки. Весь цей процес називається оцифруванням сигналу. Сигнал з АЦП поступає на мікропроцесор осцилографа цифрового, який обробляє сигнал, керує виводом даних на дисплей. Потім сигнал поступає в пам'ять дисплею, а з неї — виводиться на екран. Далі вже в залежності від типу осцилографа сигнал може бути оброблений та записаний.

в виде галереив виде списка

Осцилографи цифрові в Україні які вони бувають?

Лінійку цифрових електронних осцилографів можна класифікувати наступним чином:

  • цифрові запам’ятовуючі осцилографи;
  • осцилографи з цифровим люмінофором;
  • осцилографи змішаних сигналів;
  • цифрові стробоскопічні осцилографи.

Звичайний недорогий цифровий осцилограф і є запам’ятовуючим, від інших він відрізняється можливістю відображати (обробляти та аналізувати) сигнал, який давно зник. Данні обробляються послідовною схемою. Осцилографи з цифровим люмінофором також записують сигнал, тільки обробляються паралельною схемою. Осцилографи змішаного типу для аналізу використовують порогові напруги. Стробоскопічні цифрові осцилографи оснащені стробоскопічним змішувачем (дискретизуючим мостом), який обробляє досліджуваний сигнал перед підсилювачем.

Як можна використати цифровий осцилограф в Україні

Не зважаючи на те, що ціна осцилографа не є низькою, осцилографи використовують не тільки в електроніці. При використанні відповідного перетворювача цифрові осцилографи здатні контролювати будь-які природні явища. Тому осцилографи використовують всі: від вчених ядерної фізики до майстрів, що ремонтують просту побутову електроніку. Інженери по обслуговуванню автомобілів використовують осцилографи для дослідження зміни вібрацій двигунів. Лікарі — для вимірювання хвиль, які генерує людський мозок.

Що потрібно зауважити при виборі осцилографа

Якщо ви зібрались купити цифровий осцилограф, то перевірте що він підходить для Ваших потреб. А саме:

  • чи має прилад достатню кількість каналів;
  • яка в осцилографа смуга пропускання, тобто якої максимальної частоти сигнал він може досліджувати;
  • яка частота дискретизація сумарна та окрема на кожен канал;
  • який об’єм пам’яті запам’ятовуючого осцилографа;
  • які характеристики дисплею;
  • чи присутні необхідні функції захвату сигналу.

Замовити цифровий електронний осцилограф на сайті SIMVOLT можна просто оформивши замовлення, або зв’язавшись з нашими менеджерами.