Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Визначення вмісту цукру

Сучасна промисловість та дослідницько-наукова робота не може обійтися без рефрактометра, ціна якого залежить від багатьох різних факторів. Сам прилад із складною назвою має дуже широку сферу застосування. За його допомогою:

  • ідентифікують невідомі речовини;
  • визначають чистоту речовини;
  • визначають пропорції одної речовини, розчиненої в іншій.
в виде галереив виде списка

Як рефрактометр визначає концентрацію цукру?

Визначити концентрацію речовини, наприклад, вміст цукру можна за допомогою вимірювання показника переломлення (коефіцієнта рефракції). Найпоширеніша функція приладу – визначення концентрації рідин, наприклад, рівня цукру в соках, меді, овочах та фруктах. В медицині за його допомогою визначають концентрацію протеїну у крові.

Інтернет магазин SIMVOLT пропонує купити рефрактометр для цукру в широкому асортименті. Це оптичний пристрій, який можна застосовувати для визначення низьких, середніх та високих концентрацій. Професійна техніка гарантує швидке отримання результату, точність якого не поступається лабораторним даним. Рефрактометр ручний портативний для цукру також порадує оперативністю аналізу та точністю отриманої інформації. Прилади надійно працюють за будь-яких погодних умов та мають тривалий термін служби. Людям, які ніколи не працювали із високоточною технікою, слід обрати цифровий рефрактометр для визначення відсотку (% , процента) цукру.

Що потрібно пам’ятати при використанні рефрактометра для цукру

Щоби легко, швидко, а головне точно вимірювати вміст цукру у меді чи інших речовинах, недостатньо купити рефрактометр оптичний. Потрібно перед кожним використанням його відкалібрувати. А для цього знадобиться дистильована вода або спеціальна рідина.

Інтернет магазин SIMVOLT звертає увагу на те, що рефрактометр є надзвичайно крихким приладом, тому він потребує акуратності при роботі з ним та при транспортуванні. Заказавши його в нас, можете бути впевнені, що в процесі доставки він не постраждає. Перевізник вибирається перевірений, а товар страхується. Відбувається доставка по всій Україні, що дуже зручно для покупця.

Усі прилади виготовляються виробниками, які добре відомі у світі. Якість їх підтверджена гарантійними зобов’язаннями, а широкий асортимент дозволить знайти оптимальний варіант. Сам пристрій коштує недорого, його ціна приємно здивує кожного українця, який має потребу у високоточних сучасних вимірювачах.