Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Термопари

Інтернет магазин SIMVOLT пропонує термопари і термоелементи в Києві в широкому асортименті. Це надзвичайно чутливі елементи вимірювальної апаратури, без яких остання не зможе працювати. Термопари для вимірювань температури мають вигляд двох ізольованих провідників термоелектричного перетворювача, які виготовлені із різнорідних матеріалів та з’єднаних між собою з однієї сторони.

в виде галереив виде списка
1 2

Термопара для вимірювальних приладів: принцип дії та використання

Принцип дії пристрою ґрунтується на термоелектричному ефекті Зеєбека. Термопара складається із двох металевих проводів, сполучених кінцями. Отримані два контакти поміщають в два різних середовища з відмінною температурою. Термопари для вимірювань температури призначенні для визначення різниці потенціалів, що пропорційна різниці температур.

Між нагрітим та холодним кінцем термопари виникає електрорушійна сила, що може бути використана як джерело живлення. Воно хоч і слабке, але незамінне в умовах космосу, де немає інших джерел енергії. Також пристрій застосовується як холодильник або нагрівач (ефект Пальє). Таким чином для мультиметра це незамінний девайс.

Використовують термопару, купити яку можна з доставкою в інтернет магазині SIMVOLT, в різних сферах народного господарства:

  • для вимірювання температури різних середовищ, об’єктів, всередині автоматизованих систем управління та контролю;
  • для контролю вогню та рівня загазованості в газових котлах;
  • для живлення найпростіших електроприладів.

Чому необхідно купити термопару?

Прилад легко купити в Україні з гарантією та доставкою. В інтернет магазині SIMVOLT представлені надійні та високоточні термопари від кращих світових виробників. До їх переваг відноситься надзвичайно доступна ціна, широкий температурний діапазон вимірювання, простота використання, довговічність та гарантія якості, підтверджена документально. А якщо ви не знаєте, як вибрати термопару, то звертайтесь в нашу службу підтримки, що знає все про кожен пристрій на вітрині.

Щоб купити термопару немає потреби їхати в Київ чи інше велике місто. При замовленні будь-якого товару в інтернеті діє оперативна доставка кур’єрською службою по всій території України.