Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Мультиметри

Мультиметр, або ж тестер — універсальний прилад, для визначення електричних величин, базовими з яких є опір, сила струму та напруга. Принцип роботи вимірюючого приладу оснований на порівнянні вхідного сигналу з еталонним. Аналогово-цифровий перетворювач подвійного інтегрування лежить в основі роботи цифрового мультиметра. Який вимірює напругу вимірюється шляхом прямого підключення до електричного кола. Вимірювання струму базується на спаді напруги на вбудованих елементах опору. Опір вимірюють при подачі постійного струму на резистор, з якого знімають показник (ввімкнення резистора відбувається на зворотньому зв’язку інвертуючого підсилювача).

в виде галереив виде списка
1 2

Мультиметри та їх відмінності

Мультиметри, які можна купити, поділяються на цифрові та аналогові вимірювальні пристрої. Так як аналогові мультиметри досить громіздкі, все більшої популярності набирають портативні цифрові мультиметри, крім того вони надають більш точні данні вимірювань. Такі тестери мають невеликі розміри та простіші в використанні.

Також мультиметр може бути автоматичними або універсальними. Універсальний мультиметр оснащений круговим перемикачем, який виконує дві функції:

 • вибір вимірюваної величини;
 • перемикання діапазонів вимірювання в межах вибраної величини.

В мультиметрі-автоматі діапазон вимірювання встановлюється автоматично.

Як можна використати цифровий мультиметр, та які функції він може виконувати

Цей прилад є дуже популярним за рахунок його багатофункціональності. Крім стандартних функцій, які є в кожному амперметрі, вольтметрі та омметрі, вони мають дуже велику кількість додаткових. Ось невеликий перелік функцій:

 • вимірювання сили змінного струму;
 • генерування тестового сигналу найпростішої форми;
 • тест діодів;
 • тестування транзисторів;
 • «прозвонка» — зміна електричного опору;
 • вимірювання значення електричної ємності;
 • вимірювання значення індуктивності;
 • вимірювання значення температури;
 • вимірювання значення частоти напруги;

Також більшість приладів мають функцію автоматичного вимкнення, підсвічування дисплею, фіксування максимальних та мінімальних значень вимірювань, зберігання показників в пам’яті пристрою, індикації заряду батареї та перенавантаження а також захисту тестера від неправильного користування. Багатофункціональні мультиметри купити дешево можна на сайті SIMVOLT.

Що потрібно зауважити при виборі мультиметра?

При виборі кишенькового мультиметра варто звертати увагу на кілька параметрів. Зазвичай всіх цікавить ціна мультиметра, та крім цього звертають увагу на те, яким чином визначається діапазон вимірювання, яка роздільна здатність та точність вимірювача, цифровий чи стрілковий мультиметр, розмір дисплею та зовнішній вигляд панелі керуванні, наявність захисту входів апарату та шнурів, спосіб живлення.