Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Струмові кліщі

Кліщі Дітце (струмовимірювальні кліщі) — вимірювальний прилад для визначення змінного струму до 400 Ампер без розриву кола, в якому вимірюється струм.

в виде галереив виде списка

Принцип дії кліщів для вимірювання струму базується на тому, що струм, який протікає в проводі створює магнітне поле довкола. Якщо це поле змінне, то згідно закону електромагнітної індукції в іншому провіднику, який охоплює провід зі струмом, виникає електрорушійна сила, яка при певних умовах прямопропорційна значенню струму, що вимірюється.

В середині цифрових струмових кліщів знаходиться трансформатор струму, вторинна обмотка котрого підключена до вимірювальної схеми, яка обробляє дані, які отримано, та виводить їх на дисплей.

Чому краще купити струмові кліщі?

Електовимірювальний прилад має компактні розміри. Досить просто проводяться вимірювання в високовольтних колах (до 10 кВ) а також стає можливим вимірювання струму дуже великої сили. Ну і звичайно ж вимірювання струму без розриву електронного кола. Ціна струмових кліщів дещо нижча від ціни мультиметра.

Як користуватися кліщами струмовими та які додаткові функції цього приладу?

Струмовимірювальними кліщами потрібно вимірювати струм, обхвативши кліщами завжди тільки одну фазу. Якщо потрібно виміряти струм, для прикладу трифазного кола, вимірювання потрібно проводити послідовно в кожній фазі.

Струмові кліщі дають можливість проводити комфортні та зручні вимірювання струму одною рукою, вказівним пальцем з допомогою електрично-ізольованого важеля, розводячи кліщі, обхватити провідник зі струмом, а великим пальцем обертаючи поворотний перемикач для вимірювання діапазону та виду вимірюваної величини.

Крім вимірювання струм прилад також знадобиться для вимірювання змінної та постійної напруги до 600 Вольт, опору до 20 МОм. Струмові кліщі також застосовуються для тестування кіл та перевірки діодів. Крім того всі сучасні моделі кліщів для вимірювання струму мають функцію зберігання вимірюваних показників, фіксація мінімальних та максимальних значень, вибір різних вимірюваних величин, автоматичне вимкнення та індикація заряду батареї. Багатьом корисною буде можливість вимірювати температуру або ж пусковий струм. Всі згадані функції присутні в професійних струмових кліщах CEM DT-355.

Усі струмові кліщі, які Ви маєте можливість купити в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT, мають подвійну подвійну ізоляцію та корпуси виконані з якісних матеріалів, що повністю гарантує безпеку спеціалісту, який проводить вимірювання.