Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Xімічні товари і реагенти спеціального застосування YOCHEM

Нанопокриття для тканин і взуття, експрес-тести для визначення шкідливих речовин у продуктах і матеріалах, буферні розчини для вимірювальної техніки та інше.
в виде галереив виде списка

Продукція українського бренду YOCHEM включає:

-тест-смужки і реактиви для визначення вмісту формальдегіду у м’ясних та рибних продуктах, вмісту нітратів в овочах і фруктах, важких металів у всіх продуктах харчування, перевірки якості побутової хімії, будівельних матеріалів, косметики, виявлення низькоякісних товарів.

-Гідрофобні спреї, розроблені на основі нанотехнологій, для захисту будь-яких виробів із пористих матеріалів, таких як замша, нубук, шкіра, замінник шкіри, повсть та ін.

-Буфери для калібрування pH-метрів, кондуктометрів і солемірів. Буферні розчини для ОВП-метрів. Електроліти для оксиметрів. Розчин для ферментативного очищення електродів від білкових забруднювачів. Розчини для зберігання електродів.

Та інші товари