Корзина
164 отзыва
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Іономіри, нітратоміри

Нітратоміри — професійні (побутові) прилади для аналізу якості води, завдяки яким можна виявити наявність та визначити концентрацію нітратів, розчинених у рідині. Пристрої мають ергономічний дизайн та компактні розміри, що забезпечують їх мобільність та дають змогу використовувати для експрес-досліджень у польових умовах.

Сучасні пристрої для вимірювання вмісту нітратів оснащені дисплеєм (часто кольоровим) із підсвічуванням, що значно полегшує роботу користувача. Портативні нітратоміри мають автономне живлення, тому вони можуть працювати до 6 годин, а зарядка акумуляторів здійснюється через USB-порт. Також деякі моделі пристроїв можуть запам'ятовувати та зберігати отримані результати досліджень у внутрішній пам’яті для подальшого їх аналізу і перевірки.

Нітрати — це солі азотної кислоти, які містять однозарядний аніон NO3. При розкладанні ці хімічні сполуки можуть сильно нашкодити організму людини, викликаючи різні захворювання. Вони використовуються як добрива для сільського господарства, тому в певній кількості містяться в овочах і фруктах, а також у водоймах, куди потрапляє вода з полів.

Безпечною дозою солей азотної кислоти (нітратів) для дорослої людини є 200–300 мг на день, для дітей — до 50 мг на день. Систематичне перевищення дози вживання нітратів може викликати токсичне отруєння та кисневе голодування, і, як наслідок, можуть проявитися захворювання дихальної і нервової системи, печінки, нирок та викликати рак.

Визначення концентрації іонів при аналізі води

Іономір — пристрій для визначення молярної та масової концентрації іонів (дво- і одновалентних) та їх активності. Прилад використовують для дослідження природної, питної та стічних води, ґрунту, різних водних розчинів, овочів, фруктів, харчових продуктів, тощо.

Нерідко, крім іоноселективних електродів, вимірювач концентрації іонів може комплектуватися рН-електродом для визначення кислотності рідини (концентрації водню) або іншими електродами.

Вимірювачі концентрації іонів характеризуються:

  • різним числом застосовуваних вимірювальних каналів (до чотирьох);
  • різним діапазоном вимірювання (+/-3200 або 4000 мВ);
  • особливими вимогами до точності досліджень (в залежності від класу приладу — розрізняють стандартну і прецизійну точність).

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує широкий асортимент пристроїв для проведення аналізу води (у тому числі й хімічного). Уся представлена продукція має відповідні сертифікати й інструкції з експлуатації українською мовою. SIMVOLT — офіційний представник в Україні кращих світових брендів.

в виде галереив виде списка