Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Оксиметри

Інтернет магазин SIMVOLT пропонує різноманітні аналізатори води для оцінювання її якості. В даній групі особливе місце займає оксиметр – прилад, за допомогою якого визначають концентрацію кисню, розчиненого у рідких або газоподібних сферах. Пристрій широко застосовується для контролю якості повітря у офісних,виробничих приміщеннях, на різних заходах, у рибних господарствах, акваріумістиці. Оксиметр водозахищений промисловий використовується у лакофарбній, хімічній галузі, різновид приладу – пульсоксиметр незамінний у медицині.

в виде галереив виде списка

Вибір приладів дуже великий: оксиметр поляграфічного типу, компактний кишеньковий, оксиметр з виносним датчиком – будь-який можна замовити у інтернет магазині SIMVOLT. Принцип їх роботи залежить від типу пристрою. Одні аналізатори базуються на електрохімічному аналізі об’єктів. Повітря (вода, інший газ) забирається всередину приладу, на електроди подається струм, який з резистора передається на цифровий перетворювач, де сигнал оцифровується і виводиться на монітор. Інші вимірювачі застосовують парамагнітний метод відбору проб (чистий кисень притягується магнітом). Сфера їх використання – агресивні середовища – гаряча пара, середовище з високим тиском, вмістом важких частинок. Є оксиметри, що працюють по принципу інфрачервоного поглинання.

Сучасні оксиметри не лише займають мало місця, гарантовано видають точні дані, служать довго та є простими у використанні. Окрім того, моделі можуть мати додаткові можливості, що робить прилад багатофункціональним та ще зручнішим.

Купити оксиметр портативний, а також стаціонарний, лабораторний можна різних виробників. На ринку України представлені аналізатори італійського, китайського, німецького, швецького походження. Недавно з’явилися прилади різних видів та типів марки Ezodo. Добре знана у світі тайванська компанія пропонує високоточні прилади з відмінними характеристиками по доступній ціні. Інтернет магазин SIMVOLT володіє ексклюзивним правом на реалізацію вимірювачів Езодо та пропонує замовити їх прямо зараз із доставкою у будь-яку точку країни.