Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Прилади для визначення параметрів електромагнітного поля

в виде галереив виде списка

Для чого потрібно купити пристрої для визначення параметрів електромагнітного поля?

Потреба визначити напругу, чи інший показник, електромагнітного поля зазвичай виникає при проведенні виробничого контролю, атестації робочих місць, наукові дослідження впливу виробничих фізичних факторів на людину. А також при контролі шкідливих та небезпечних виробничих факторів на робочих місцях, для сертифікаційних досліджень комп’ютерної техніки. Приладами для визначення параметрів електромагнітного поля забезпечують працівників та лабораторії охорони праці, державної санітарної служби, органи сертифікації, екологічні організації.

Прилади для вимірювання параметрів електромагнітних полів дозволяють дослідити практично весь частотний діапазон — від електростатичного та постійного магнітного поля, через низькочастотні електромагнітні поля промислової частоти 50 Гц та електромагнітне випромінювання відео дисплейних терміналів персональних комп’ютерів, до потоку понад високого випромінювання.

Асортимент приладів визначення електронних полів в SIMVOLT

З дуже широкого асортименту вимірювальних приладів в маркеті SIMVOLT представлені також прилади для визначення параметрів електричних та магнітних полів. Для аналізу приміщень фіксують такі показники, як:

  • напругу;
  • поляризацію;
  • спектральні складові.

Це допоможе зробити тестер електромагнітного випромінювання або ж дозиметри Ezodo, Tenmars, ТЕРРА. При вивченні джерел впливу потрібно також спроектувати захист від впливу, в цьому кожному допоможе екрануюча фарба HSF 54.

Окреме місце займає дослідження впливу апаратів мобільного зв’язку на організм людини, для такого дослідження маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує дозиметр Smart Geiger PRO.