Корзина
161 отзыв
+38 (044) 221-93-73
+380442219373
+380994234653
+380688674347
УкраинаКиеввул. Академіка Заболотного, 150
Корзина
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Мультифункціональні прилади

В даний час передових технологій існує велика потреба контролювати і вимірювати параметри декількох величин одночасно. Потреба мати по окремому приладу на кожну вимірювану величину суттєво відобразилась би на фінансовій стороні досліджень, лабораторних чи польових. Крім того, для майстрів, які працюють на виїзді, це було б дуже не зручно, так як прилади хоч і портативні, та місця займають достатньо. Ну і звичайно, час проведення досліджень буде збільшуватись з кожним використанням додаткового приладу. Проте чудовим виходом з ситуації є варіант купити багатофункціональний вимірювальний прилад. Один для великої кількості потреб.

в виде галереив виде списка

Асортимент мультифункціональних приладів в інтернет-магазині SIMVOLT

В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT представлені вимірювачі 5 в 1, 3 в 1 та багато інших. Крім кількості та параметрів досліджуваних параметрів при виборі мультифункціонального приладу потрібно звернути увагу на наступні нюанси:

  • живлення приладу може бути автономним( від вбудованого джерела живлення) або стаціонарним ( від мережі зміного струму);
  • клас вологозахищеності;
  • вага багатофункціонального пристрою.

Невелика вага та вбудоване живлення дають змогу проводити дослідження далеко від лабораторії, і навіть в екстремальних умовах, такі вимірювальні прилади водночас дають достовірні дані про дослідження.

За допомогою таких мультифункціональних приладів можна контролювати такі параметри як:

  • освітленість (люксметр);
  • температуру (термометр);
  • швидкість повітря (анемометр);
  • відносна вологість повітря (гігрометр);
  • шум (шумомір);
  • електричні величини;
  • показники якості води.

Переваги вимірювальних приладів 5в1, 3в1

Усі мультифункціональні прилади, ціна яких доступна кожному українцю, оснащені дисплеєм, на якому можна в одну мить оцінити покази приладу і слідкувати за динамікою досліджуваного об’єкту. Усі прилади для вимірювань компактні та універсальні, виготовлені з високоякісних електронних компонентів і виконані з зносостійкого матеріалу. Недорогі багатофункціональні прилади дуже прості і зрозумілі в користуванні. Для зручного транспортування можуть комплектуватися зручним кейсом.

Можливості застосування приладів 5в1, 3в1 дуже широкі, це і галузі дослідження вди, охорони праці, безпеки на виробництві, агрономія, контроль виробничих процесів, проектування різноманітних систем, тощо.

Саме мультифункціональні прилади, які можна купити дешево відкривають великі можливості та нові горизонти для бізнесу та наукових досліджень. Мультифункціональність і багатозадачність це те, що Ви шукали, в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT.