165 відгуків
SIMVOLT, маркет вимірювальних приладів
+380 (44) 344-07-24
+380 (99) 423-46-53
+380 (68) 867-43-47

Іонізатори питної води

Вода, насичена іонами (іонізована вода), стала справжнім порятунком для людей, що живуть в містах. Наші сучасні харчові звички стали настільки небезпечні для здоров'я, що людині просто необхідно знайте спосіб зробити своє харчування і воду максимально придатними для вживання. Альо штучно – не означає погано. Вчені розробили велику кількість очищувачів і іонізаторів для води, які дійсно роблять її питною. Як показує статистика, на тлі загального нехтування людиною питаннями чистої води, все ж досить великий відсоток населення намагається купити додому хоча б фільтр для крана. Альо навіть самий якісний фільтр не здатний зробити воду по-справжньому корисною. Ця робота під силу тільки іонізатору води, приладу, який змінює її структуру і хімічні властивості. У чому ж суть цієї технології, і чому нам так важливо пити іонізовану воду?
Підтримка кислотно-лужного балансу
В тілі людини безперервно протікають процеси закислення або олуження. Колі Ві щось з'єднання їдаєте, в тілі виробляється кислота або луг. Вся приготована, жирна їжа: хліб, молоко, м'ясо, кондитерські вироби – збільшує кількість кислоти в тілі. Тоді як вся сира рослинна їжа: свіжі фрукти, овочі, так само як і будь-яка натуральна рослинна їжа – забезпечує протікання в нашому тілі лужних реакцій. Природне середовище людини – переважно лужне. Це означає, що якщо щоденне харчування не включає достатню кількість свіжої, сирої рослинної їжі, організм, швидше за все, постійно закислений. Хронічне закислення тіла прийнято називати ацидозом. В наш час саме ацидоз є причиною багатьох десятків хронічних захворювань, а страждають люди, головним чином, від нерозуміння, як же слід правильно харчуватися.
Проблема чистої води у містах
Чи є у нас шанс уникнути закислення організму і пов'язаних з цим хвороб? На щастя так! В ідеалі для міцного здоров'я нам потрібно переїхати в екологічно чистий регіон, але життя таке, що багатьом з нас доводиться жити і працювати в великих містах, дихати брудним повітрям, їсти напівфабрикати, а замість найчистішої джерельної води пити воду з-під крана або солодкі газовані напої.
Результат: організм постійно перебуває в стані прихованої спраги. Купуючи питну воду в пляшках проблему чистої питної води не вирішити. Така вода очищається лише частково, при цьому під час очищення використовуються хімічні речовини, які вбивають у води всі корисні мікроорганізми. Після промислового очищення вода втрачає свій природний показник рН (кислотно-лужний баланс порушується). Таку воду прийнято називати мертвим. На ній теж можна жити, але вона позбавлена як мікроорганізмів, що мешкають в джерельній води, так і правильного заряду. Звичайно, структура такої води порушена повністю.
Використання іонізаторів питної води
Як же вирішити цю небезпечну проблему, проживаючи в сучасних міських умовах? Існують прилади-активатори (іонізатори води), які пропускаючи через себе воду, очищають і шляхом електролізу повертають їй правильну лужний склад.
Систематично вживаючи таку воду, можна нормалізувати кислотно-лужний баланс організму і уникнути величезної кількості хвороб. Яких саме? В першу чергу при порушенні правильного балансу pH страждають кістки. Щоб нейтралізувати величезна кількість кислот, виводиться кальцій та інші мінерали, які містяться в кістках. Нормальний показник внутрішнього кислотно-лужного балансу (рН) дорівнює 7,0-7,5, що залежить від конкретної області або системи організму. Такі ж показники присутні тільки у колодязної або джерельної води, а також у звичайної води, яка була оброблена іонізатором і доведена до значення рН, максимально близького до природного.
Віді іонізаторів питної води:
Підключаються до водопроводу.
Настільні.
Виробляють тільки водневу воду.
Насичують воду іонами металів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner